O agencji

Robimy marketing,
który naprawdę działa.

Silvery Bird to agencja marketingowa z Bytowa. Od 2016 roku pomagamy firmom z Kaszub i Pomorza budować marki, zdobywać klientów i rosnąć.

Nasza historia

Zaczęło się od pasji do opowiadania historii.

Silvery Bird powstał w 2016 roku w Bytowie z prostego przekonania: małe i średnie firmy z Kaszub zasługują na marketing tak dobry jak korporacje z dużych miast.

Zaczęliśmy od produkcji video. Dziś łączymy strategię, kreatywność i dane - żeby każda złotówka włożona w marketing wracała z zyskiem.

Pracujemy głównie z firmami z sektora MŚP z Kaszub i Pomorza. Znamy ten rynek, te marki i tych ludzi - i to jest nasza przewaga.
10 lat na rynku
200+ obsłużonych klientów
200 filmów rocznie
5.0★ ocena Google (30 opinii)
Jak pracujemy

Nasze wartości.

🎯

Wyniki, nie ładne prezentacje

Mierzymy wszystko co możemy zmierzyć. Raportujemy regularnie i mówimy wprost gdy coś nie działa - zamiast ukrywać to za ładnymi slajdami.

🤝

Partnerstwo, nie obsługa

Traktujemy każdego klienta jak partnera biznesowego, nie ticket w systemie. Znamy ich branżę, ich cele i ich konkurencję.

🎬

Video to nasz język

Produkcja video jest w DNA Silvery Bird od początku. Mamy sprzęt, ekipę i know-how - nie podzlecamy tego nikomu.

📍

Lokalnie z zasięgiem

Jesteśmy z Bytowa. Rozumiemy Kaszuby i Pomorze. Ale nasze realizacje trafiają do ogólnopolskiej publiczności - bo tak działa dobry marketing.

Kompleksowość pod jednym dachem

Strategia, video, social media, kampanie, strony - wszystko robimy sami. Klient ma jednego kontakt, spójną komunikację i spokój głowy.

📈

Długoterminowe myślenie

Nie sprzedajemy szybkich rozwiązań. Budujemy marki które będą silne za 5 lat - bo to jest jedyny marketing który naprawdę opłaca.

Zespół

Ludzie za marką.

👩
Danuta Pałubicka-Stenka
Założycielka & Strateg

Odpowiada za strategię, doradztwo marketingowe i relacje z klientami. 10 lat budowania marek w sektorze MŚP.

🎬
Produkcja Video
Reżyseria & Montaż

Zdjęcia, drony FPV, montaż, scenariusze. 200 filmów rocznie - od reelsa po spot instytucjonalny.

📱
Social Media & Ads
Kampanie & Content

Meta Ads, Google Ads, content marketing i community management dla kilkunastu marek jednocześnie.

Pracujemy też ze sprawdzoną siecią freelancerów - copywriterzy, fotografowie, animatorzy.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Bezpłatna konsultacja - bez zobowiązań. Opowiedz nam o swojej firmie i celach.

Zadzwoń: 535 530 939 Napisz do nas →
Napisz na WhatsApp